Predajca zájazdov v Nitre

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Coboriho 9, Nitra
Termín nástupu
11.11.2019
700 - 1 300 EUR/mesiac625 EUR + odmeny (priemerná mzda 700 - 1300 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každý "džob" má niečo do seba a preto si vyberáme prácu, ktorá je našim srdciam blízka, aby nás táto práca bavila! Veď v nej tiež trávime väčšinu života!

Najväčšia internetová cestovná agentúra Invia.sk hľadá do svojho tímu Špecialistu predaja zájazdov. Budete hľadať klientom dovolenky podľa ich predstáv. Koho z Vás ťahá srdce týmto smerom? Zaujíma Vás, čo by Vás čakalo na tejto pozícii?

KOHO HĽADÁME?

• Komunikatívneho človeka, ktorý sa rád vyškolí na všetko, čo bude pre prácu potrebovať
• Sme internetová cestovná agentúra, takže pracujeme online! Nebojíte sa teda telefonickej komunikácie s klientmi a cestovnými kanceláriami! (Poznámka: klienti si vždy dopytujú zájazdy sami, spracovávate len prichádzajúce objednávky)
• Máte cieľ byť najlepší a zarobiť si čo najviac, takže budete počúvať rady teamleadera a lektorov a budete trpezliví v ceste za úspechom!

ČO PONÚKAME?

• Cestovný ruch stále prekvitá a klienti celoročne cestujú, takže Vám ponúkame pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• Jedná sa o predajnú pozíciu, takže ponúkame plat podľa Vášho výkonu, tzn. fixná mzda + motivačný odmeňovací systém - priemerná mzda sa na začiatku pohybuje v horizonte 700 - 1300 EUR (garancia na prvé 3 mesiace 770 EUR)
• Stravné lístky, Relax days, Multisport karta, workshopy a školenia, letný teambuilding a vianočný večierok a mnoho ďalších!
• Pre milovníkov cestovania: zľavy na zájazdy a poistenia, infocesty všade po svete!

Tešíme sa na vás!

Tím Invia

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás veľmi dôležitá. Ako s Vašimi dátami nakladáme sa dočítate tu:

Požiadavky na zamestnanca

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3802574  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 300 EUR/mesiac625 EUR + odmeny (priemerná mzda 700 - 1300 EUR)