Holiday expert v Nitre

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Coboriho, Nitra
Termín nástupu
24.06.2019
700 - 1 300 EUR/mesiac625 EUR + odmeny (priemerná mzda 700 - 1300 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o cestovanie, cudzie kultúry a príbehy z ďalekých krajín? Do obchodného tímu Invia.sk, jednotky na trhu v predaji online zájazdov, totiž hľadáme nových kolegov, ktorí sa stanú dovolenkovými guru.
Nemusíte ničím byť, ani nič vedieť! Stačí nám, ak budete skvelým človekom s tímovým srdcom. Všetko ostatné vás naučíme. Po nástupe vám dáme tréning zadarmo, všetko vám vysvetlíme a zaškolíme. A potom už budú dovolenkové osudy našich klientov vo vašich rukách. Vaša pozícia bude o rozdávaní radosti, hľadaní krásneho zážitku a šírenia zaujímavých informácií. Ďalším bonusom vašej práce bude zľava na dovolenku pre vás a vašich rodinných príslušníkov.

ČO VÁS ČAKÁ?
-Budete v kontakte s klientmi, ktorí nás sami oslovia a poslali nám objednávku. Rozhodne sa nejedná o aktívny predaj.
-Po zaučení sa stanete dovolenkovým guru s unikátnym prehľadom o najkrajších plážach, najlepších reštauráciách, najzaujímavejších aktivitách a najvhodnejších destináciách pre rodiny.
-Pomôžete ostatným uskutočniť sen o úžasnej dovolenke, a tým ho možno splníte aj sebe – za svoju prácu budete odmenení, dostanete bonus a k tomu ešte zľavu na dovolenku pre seba a rodinných príslušníkov.
-Stanete sa súčasťou veľkej rodiny Invia, kde môžete rásť nielen ako ľudia, ale tiež profesijne: už za rok môžete postúpiť na pozíciu vedúceho alebo interného lektora.

ČO OD VÁS POŽADUJEME?
Minimálne stredoškolské vzdelanie, vycibrenú komunikáciu, ťah na bránku, spoľahlivosť, samostatnosť a pracovitosť.

ČO VÁM PONÚKAME?
- HPP na dobu neurčitú
- Mzdu, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 700 – 1300 EUR (garancia na prvé 2 mesiace 700 EUR)
- Platené Relax Days
- Do roka šéfovať vlastný tím
- Zamestnanecké benefity: bonusy, zľavu na dovolenku, stravné lístky, rôzne školenia, Multisport kartu, firemné akcie a mnoho ďalších!

Tešíme sa na vás!

Tím Invia

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás veľmi dôležitá. Ako s Vašimi dátami nakladáme sa dočítate tu:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3694164  Dátum zverejnenia: 14.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 300 EUR/mesiac625 EUR + odmeny (priemerná mzda 700 - 1300 EUR)