Špecialista predaja zájazdov

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Termín nástupu
06.05.2019
700 - 1 300 EUR/mesiac625 EUR + odmeny (priemerná mzda 700 - 1300 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, ktorá vás bude baviť? Kde si zarobíte slušné peniaze? Kde budete mať možnosť kariérneho rozvoja? Tak ste ju práve našli!

Najväčšia internetová cestovná agentúra Invia.sk hľadá do svojho tímu Špecialistu predaja zájazdov.

A ČO ROBÍ NÁŠ ŠPECIALISTA ZÁJAZDOV?
Robí to, čo ho baví - vyberá dovolenku pre našich klientov. Má prehľad o tom, kde je najkrajšia pláž, kde hotel, kde reštaurácie a plní sny našim klientom o dokonalej dovolenke. Nejedná sa o aktívny predaj! Naši predajcovia volajú len tým klientom, ktorí nám sami poslali objednávku.

A PREČO VÁS TO BUDE BAVIŤ?
Pretože, koho by nebavilo cestovanie! Zvlášť, keď vám za neho ešte zaplatia!
Predávať môžete čokoľvek, energie, plyn, telekomunikácie...Ale dovolenku? Baviť sa s klientmi, ktorí vás sami oslovia a už sa vidia pod palmou, pomáhať im splniť ich sny...A ešte si zarobiť slušné peniaze. Zároveň budete pracovať s príjemnými a férovými ľuďmi.

ČO OD VÁS POŽADUJEME?
Minimálne stredoškolské vzdelanie, vycibrenú komunikáciu, ťah na bránku, spoľahlivosť, samostatnosť a pracovitosť.

ČO VÁM PONÚKAME?
Pýtate sa, ako je to so mzdou? Oceňujeme pracovitých ľudí a preto si u nás svojou šikovnosťou môžete výšku mzdy ovplyvniť samostatne (fixná mzda + odmeny). Nemáte nastavený žiadny strop, takže u nás môžete trhať rekordy!

Naši zamestnanci nás zaujímajú, preto pre nich máme pripravený rad benefitov: napríklad cestovanie po celom svete v rámci infociest, zvýhodnené ceny dovoleniek, stravné lístky, rôzne školenia, relax days, multisport kartu a mnoho ďalších!

Tešíme sa na vás!

Tím Invia

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás veľmi dôležitá. Ako s Vašimi dátami nakladáme sa dočítate tu:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3640064  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 300 EUR/mesiac625 EUR + odmeny (priemerná mzda 700 - 1300 EUR)