Asistent/ka - strážcovia pokladne

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR /hod. + odmeny až do 90 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojej party doslovne poklad, asistentku/asistenta, ktoré si budeme hýčkať. Bez nich sme ako telo bez duše. Staň sa dušou nášho predajného oddelenia! Pridaj sa ku špičke na trhu. V Invii sa nestratíš.

ČO VŠETKO BUDEŠ MAŤ POD PALCOM:
• Administratíva spojená s chodom pobočky (kopírovanie, pošta, vystavovanie certifikátov)
• Zapisovanie zmlúv do systému
• Evidencia pokladne
• Preklady textov z ČJ do SJ
• Komunikácia s klientmi a cestovkami

Těšíme sa na Vás!

ČO NAŠIM ASISTENTOM POSKYTNEME:
• Brigádu do 30. 9. 2018, možnosť ďalšej spolupráce
• Plat 3 Eur/hod. + odmeny až do 90 Eur
• Práca na dohodu v mladom kolektíve
• Zaškolenie u leadera na trhu
• Skúsenosti nadnárodnej spoločnosti
• Moderné prostredie
• Zamestnanecké zľavy na dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

POTREBUJEME, ABY:
• nastúpili ako vietor
• boli múdri aspoň ako stredoškolsky vzdelaná sova
• poznali internet a PC ako svoje topánky
• komunikovali ako zamlada
• boli spoľahliví a zodpovední ako švajčiarske hodinky

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3387022  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 EUR /hod. + odmeny až do 90 EUR