Si milovník cestovania? Máš šancu sa ukázať! - predajca zájazdov pre Bratislavu

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Termín nástupu
22.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR + odmeny (priemerná mzda 700 - 1300 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodovať sa dá s kadečím, ale umožňovať ľuďom, aby si plnili svoje sny a dostávať za to zaplatené, to je jednoducho bezpochyby príjemná práca! No povedzte sami? Cestovná agentúra Invia hľadá sympatických obchodníkov, ktorí vedia o krajinách nielen zasvätene hovoriť, ale daný zájazd aj predať. Ponúkame moderné a čisté prostredie s božským kolektívom. Sme jednotka na trhu.

TRÚFATE SI?

DÔLEŽITÉ VEDIEŤ:
• Nejedná sa o aktívny predaj
• Nikoho nenútite a neobvolávate náhodná čísla
• Komunikujete s klientmi, ktorí o zájazd prejavili záujem

Tešíme sa na Teba.
Tím Invia.sk

PONÚKAME:
• Fixnú mzdu + motivačné ohodnotenie (najlepší až 1300 EUR)
• Platené Relax Days
• V rámci pracovných ciest preletieť svet
• Zľavy na zájazdy
• Do roka šéfovať vlastný tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

CHCEME OD VÁS:
• Maturitnú skúšku
• Schopnosť rýchlo sa rozhodovať
• Vycibrenú komunikáciu
• Zručnosť rozhodovať sa pod stresom
• Tímového ducha

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3361764  Dátum zverejnenia: 14.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR + odmeny (priemerná mzda 700 - 1300 EUR)