Hľadáme asistentku predaja

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajné oddelenie zháňa asistentku, kľúčového hráča v pozadí. Avšak vo veľmi príjemnom pozadí. Bez asistencie nie sú žiadne góly. Poď sa biť za náš tím a vyhraj spoločne s nami nie len zápas na poli cestovného ruchu. Reprezentuj Invia, najväčšieho predajcu online zájazdov v SR.

V čom družstvo posilníš:
• Administratíva spojená s chodom pobočky (kopírovanie, pošta, vystavovanie certifikátov)
• Zapisovanie zmlúv do systému
• Preklady textov z ČJ do SJ
• Komunikácia s klientmi a cestovkami
• Uvádzanie prichádzajúcich klientov

K pravidelnej gáži pridávame:
• Brigádu do 30. 9. 2017, možnosť ďalšej spolupráce
• Plat 2,8 Eur/hod. + odmeny až do 80 Eur
• Zaškolenie u lídra na trhu
• Skúsenosti nadnárodnej spoločnosti
• Moderné prostredie
• Zamestnanecké zľavy na dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

A čo chceme my?
• Nástup? Už včera bolo neskoro!
• Vzdelanie? Aspoň stredoškolské.
• Znalosti? Kráľovná internetu a obsluhy PC.
• Komunikácia a organizácia? Áno!
• Prax? Tá je výhodou.

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3070256  Dátum zverejnenia: 19.5.2017