Špecialista predaja v CA Invia.sk, Nitra

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Coboriho 9, Nitra, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
20.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700-1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu na pobočke v Nitre hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Špecialista predaja.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

• Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu a dovoleniek
• Predaj zájazdov a doplnkových služieb (cestovné poistenie, parkovanie, certifikáty ... atď.)
• Telefonická, emailová a osobná komunikácia s klientmi
• Práca s interným systémom, tvorba rezervácií, komunikácia s cestovnými kanceláriami
• Iniciatívny prístup k práci, samostatné riešenie zverených úloh

ČO OD VÁS OČAKÁVAME:

• Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú

• Garantovaná minimální mzda 700 EUR hrubého počas 1. kalendárneho mesiaca
• Mzda: základ 435 Eur + motivačný odmeňovací systém (165 - 665Eur = podľa výkonu predaja a skúseností)
• Priemerná mzda 600 -1100 EUR
• Zamestnanie u leadera v cestovnom ruchu
• Príležitosť získať skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
• Možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. (zvýhodnené ceny dovoleniek...)
• Práca v mladom kolektíve v moderne zariadenom call centre/pobočke

ČO PONÚKAME:

• Nástup: ihneď
• Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie
• Prax v call centre alebo v cestovnom ruchu vítaná
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav v slovenskom jazyku
• Veľmi dobrá orientácia na internete a PC
• Proaktívny prístup, orientácia na výsledok, predajné zmýšľanie
• Dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť

Miesto výkonu práce: Coboriho 9, Nitra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2980959  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-1100