Výrobný manažér / Potravinársky technológ

Investičná Správcovská s.r.o.

Miesto práce
Košice - okolie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ % zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do potravinárskej výroby hľadáme šikovného kolegu na pozíciu výrobného manažéra. Hlavnými predpokladmi sú záujem pracovať v dynamickom kolektíve, vzdelávať sa v oblasti výroby a hygieny potravín, mať určité technické zmýšľanie, samostatné a pohotové riešenie bežných situácií týkajúcich sa výroby a technicky zručného človeka s orientaciou na hospodársky výsledok pre vedenie potravinárskej prevádzky značky FIRSTKLAS.
Nový kolega by mal zodpovedať za komplexné riadenie projektu a podieľať sa na procese neustáleho zlepšovania s cieľom udržať krok v konkurenčnom prostredí v rámci EÚ.
Okrem iných benefitov ponúkame vzdelávanie a prípravu (legislatíva, HACCP, IFS), silné a moderné technické zabezpečenie, moderné metódy kontrolingu a riadenia výroby a možnosť sebarealizácie s cieľom zlepšenia procesov.

V rámci svojej práce zodpovedá:
- za komplexné vedenie projektu (ľudské zdroje, výrobné plány, dodávateľské a odberateľské vzťahy, procesy riadenia projektu, reporting, kontroling, rozvoj, vzdelávanie)
- podieľa sa na procese neustálého a pravidelného zlepšovania s cieľom udržať krok v konkurenčnom prostredí.

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- atraktívne pracovné prostredie
-práca v príjemnom a profesionálnom kolektíve
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie, koučing
- mobilný telefón, motorové vozidlo, technické vybavenie

Informácie o výberovom konaní

Podmienky pre splnenie zaradenia do výberového konania:
- profesný životopis
- fotografia
Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí splnia vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel, Potravinárska výroba, Hygiena potravín, Bezpečnosť a kvalita potravín

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- chuť učiť sa novým veciam
- zodpovednosť
- logické myslenie
- strategické myslenie
- kreativita a precíznosť
- schopnosť prispôsobiť sa okolnostiam
- riadiace schopnosti správanu a riadenie projektov
- samostatnosť a reporting
- zručnosti v oblasti technológie
- znaloť v oblasti veteriny potravín
-znalosť v oblasti hygieny potravín
- gasronomické a kulinárne znalosti
- senzrorické a chemické znalosti potravín
- hodnotenie nutričnej a senzorickej kvality
- schopnosť pracovať pod stresom
- teamledar
- orientácia na HV

Sme obchodno-investičná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých trhových oblastiach. Našimi projektami flexibilne reagujeme na vzniknuté príležitosti na trhu. Základné hodnoty hodnoty našej spoločnosti sú čestnosť a korektnosť, ktoré nám spolu s dravosťou a kreativitou umožňujú udržiavať náskok pred našou konkurenciou. Našim poslaním je byť spoľahlivým partnerom pre našich spotrebiteľov, obchdoných partnerov a spolupracovníkov.
ID: 4326667  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac