Technológ, Vývojár, Výrobný manažér

Investičná Správcovská s.r.o.

Miesto práce
Košice - okolie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
-kontroluje dodržiavanie technologickej disciplíny
-spolupracuje pri zlepšovaní systému riadenia kvality a bezpečnosti potravín
-spolupracuje s technikmi pri príprave novej technológie, podieľa sa na špecifikácii a výbere nových strojov, liniek, resp. ich súčastí a vybavenia prevádzky
- inovuje technologické postupy výroby, receptúry výrobkov a zefektívňuje výkon výroby
-výkonáva skúšky už existujúcich produktov a takisto aj nových produktov, podieľa sa na upravovaní receptov, pracuje na zlepšovaní produktov a ich vývoji
- vývoj nových nových receptúr, ich vylepšovanie a posudzovanie kvality produktov
- spolupráca pri príprave novej technológie, podieľanie sa na špecifikácii a výbere nových strojov, liniek, resp. ich súčastí a vybavenia prevádzky
- dohľad nad výrobným procesom a navrhovanie opatrení na jeho optimalizáciu
- riadenie procesu prípravy surovín s cieľom eliminácie možných rizík
- analýza vzniknutých odchýlok a ich náprava
- vypracovanie a aktualizácia technickej dokumentácie
- spolupracuje pri zlepšovaní systému riadenia kvality a bezpečnosti potravín
- dohľad nad dodržiavaním zásad BOZP, PO, HACCP a SVP

- atraktívne pracovné prostredie (kancelária)
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- mobilný telefón, motorové vozidlo, materiálno - technické vybavenie

Informácie o výberovom konaní

Podmienky pre splnenie zaradenia do výberového konania:
- profesný životopis
- fotografia
Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí splnia vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel, Potravinárska výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- manuálna a technická zručnosť
- skúsenosti s pekárenskou alebo cestovinárskou výrobou
- skúsenosti s prácou v laboratóriu, príp. pri vývoji nových produktov
- analýza a riešenie problémov
- pozitívny prístup k práci
- zodpovednosť
- logické myslenie a strategické myslenie
- samostatnosť a reporting

Sme obchodno-investičná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých trhových oblastiach. Našimi projektami flexibilne reagujeme na vzniknuté príležitosti na trhu. Základné hodnoty hodnoty našej spoločnosti sú čestnosť a korektnosť, ktoré nám spolu s dravosťou a kreativitou umožňujú udržiavať náskok pred našou konkurenciou. Našim poslaním je byť spoľahlivým partnerom pre našich spotrebiteľov, obchdoných partnerov a spolupracovníkov.
ID: 4069828  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac