Dispečer / Hlavný dispečer nákladnej železničnej dopravy s maďarským jazykom

INVESTEX GROUPS, a.s.

Miesto práce
Na Štepnici, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacMinimálne 1500 eur / mesiac plus odmeny a príplatky. Mzda vrátane odmien a príplatkov záleží od znalostí, praxe a schopností samostatnej dispečerskej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Logistika uskutočňovania nákladnej železničnej dopravy (NŽD) na železniciach krajín HU, SK a CZ
• Komunikácia s tuzemskými a zahraničnými železničnými dopravcami, zabezpečovanie a efektívne nasadzovanie rušňovodičov na HKV
• Aktívna podpora pri nových obchodných projektoch, kalkuláciách a cenových ponukách
• Kontrola efektívnosti vznikajúcich nákladov v NŽD, ich vyhodnocovanie vo vzťahu k plánu a v kritických situáciách operatívny výber najvýhodnejších riešení

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám zašlite žiadosť spolu s profesijným životopisom prostredníctvom kontaktného formulára. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravná stredná škola, alebo vysoká škola - výhodou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Znalosť infraštruktúry, znalosť predpisov (HU, SK, CZ)
• zodpovednosť
• lojalita
• samostatnosť
• analytické myslenie
• komunikatívnosť
• vysoké pracovné nasadenie
• presnosť a kvalita tímovej práce
• znalosť programu EVAL - vítaná
• odborné skúšky v železničnej doprave OS, 15,
19, 20 - výhodou
• dispečérske skúšky pre Maďarsko sú veľkou
výhodou

INVESTEX GROUPS, a.s. je slovenskou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku a vo viacerých ďalších krajinách v oblasti obchodu, železničnej a cestnej prepravy a špedície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3939067  Dátum zverejnenia: 17.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac