600 - 1 100 EUR

Vodič MKD

INVESTEX GROUPS, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preprava tovaru na stabilných trasách, podľa vopred dohonutých podmienok v rámci SR, EÚ,
- práca na turnus – 3-4 týždne (SK-AT-DE-IT, NL, BE),
- servis vozidla,
- Jazdiť podľa AETR
- Kontrolovať množstvo a váhu tovaru podľa dokumentácie s realitou – hlásiť okamžite prípadné rozdiely
- Nepreťažovať súpravu
- Dodržiavať pravidlá cestnej premávky
- V súčinnosti s dispečerom plánovať pracovný čas a čas jazdy
- V prípade nejasnosti komunikovať s dispečerom ohľadom trasy, tovaru, ..
- Kontrolovať technický stav súpravy a predchádzať jej poškodeniu
- Kontrolovať termíny servisných prehliadok, TK a EK a v súčinnosti si dispečerom plánovať ich realizáciu vopred, nie po termíne
- Kontrolovať termíny platností dig. Karty vodiča, KKV, psychotesty, lekárske prehliadky, BOZP, ...
- Chrániť tankovacie a platobné karty pred ich stratou a odcudzením
- Tankovať podľa skúseností v krajinách, kde sú výhodnejšie ceny PHM ( napr. ak vie že bude tranzitovať cez Luxembursko, tak tankovať tam )
- Zabezpečiť tovar proti poškodeniu, posunutiu, ...
- Po naložení skontrolovať dokumenty, či sú v poriadku a všetky, v prípade nezrovnalostí toto ihneď nahlásiť na nakládke + dispečerovi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

plus cestovné náhrady od cca 1400,- €, AT+DE minimálna mzda

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám zašlite žiadosť spolu s profesijným životopisom prostredníctvom kontaktného formulára. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Počet rokov praxe

5

Potrebná kvalifikačná karta vodiča, psychotesty, zdravotná spôsobilosť, samostatnosť. Znalosť nemeckého jazyka výhodou.

INVESTEX GROUPS, a.s. je slovenskou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku a vo viacerých ďalších krajinách v oblasti obchodu, železničnej a cestnej prepravy a špedície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mostová 2
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Jaroslav Brada
E-mail: poslať životopis
ID: 3666525   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plus cestovné náhrady od cca 1400,- €, AT+DE minimálna mzda