Administratívny pracovník s maďarským jazykom

INVESTEX GROUPS, a.s.

Miesto práce
Na Štepnici 1, 960 01 Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• sledovanie prepravy v aktuálnom priestore a čase
• zasielanie informačných zostáv o realizovanej zákazke
• zhromažďovanie a evidovanie informácií o pohybe zásielky
• príprava podkladov pre fakturáciu, fakturácia
• komunikácia s dodávateľom a zákazníkom
• riešenie reklamácií a odstránenie nekvality vo vzťahu k zákazníkom
• štatistické vyhodnotenie zrealizovaných zákaziek
• znalosť platných právnych predpisov a ostatných predpisov súvisiacich s problematikou
• vystavovanie faktúr v spolupráci so spoločnosťou vykonávajúcou účtovníctvo zamestnávateľa

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám zašlite žiadosť spolu s profesijným životopisom prostredníctvom kontaktného formulára. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomický alebo dopravný smer

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- obchodné myslenie
- komunikatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- presnosť a kvalita

INVESTEX GROUPS, a.s. je slovenskou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku a vo viacerých ďalších krajinách v oblasti obchodu, železničnej a cestnej prepravy a špedície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3552882  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 750