Administratívny pracovník - Asistentka

INVESTEX GROUPS, a.s.

Miesto práce
Na Štepnici 1, 960 01 Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizačné zabezpečenie a zodpovednosť za plynulý chod sekretariátu,
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti (príprava podkladov, písanie firemnej korešpondencie),
- vybavovanie telefonickej, e-mailovej a poštovej komunikácie, prijímanie návštev,
- spracovanie prehľadov, tabuliek, vedenie agendy,
- organizačné zabezpečenie služobných ciest - rezervácia hotelov a leteniek,
- aktívna komunikácia a korešpondencia v anglickom jazyku,
- preklady z a do anglického jazyka,
- spracovanie internej a externej korešpondencie,
- vybavovanie pošty, zabezpečovanie príjmu a odosielania listových zásielok,
- evidencia a zabezpečenie školení pre zamestnancov,
- vedenie elektronickej evidencie zmlúv,
- zabezpečenie nákupu režijného materiálu.

- flexibilný pracovný čas,
- možnosť navýšenia platu,
- motivačné platové ohodnotenie - prémie za kvalitu,
- príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra,
- služobný telefón,
- rôznorodá práca a práca v dynamickom kolektíve.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, zašlite nám svoj štrukturovaný životopis prostredníctvom kontaktného formulára. Za prejavený záujem ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (telefonická a osobná komunikácia),
- aktívna znalosť MS Windows a MS Office (Word, Excel, Outlook),
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť,
- schopnosť zvládať stresové situácie,
- flexibilné riešenie situácií,
- spoľahlivosť a lojalita,
- systematický prístup k práci,
- dobré organizačné schopnosti a zmysel pre detail,
- príjemné, kultivované a reprezentatívne vystupovanie.

INVESTEX GROUPS, a.s. je slovenskou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku a vo viacerých ďalších krajinách v oblasti obchodu, železničnej a cestnej prepravy a špedície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2314916  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 850 €