Vrchný čašník reštaurácie + lobby bar

INVEST-TATRA s.r.o. - Hotel Panorama ****, Štrbské Pleso

Hotel Panorama Resort ****, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
01.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac800€ + 400€ osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v reštaurácii a lobby bare. Odborné vedenie kolektívu čašníkov, dodržiavanie nastavených štandardov a ich vylepšovanie. Zodpovednosť za rozpis služieb pracovníkov reštaurácie a lobby baru. V spolupráci s nadriadeným vytvára nápojový lístok a vinnú kartu. Navrhuje zmeny vo fungovaní zvereného úseku. Svojim osobným a profesionálnym vystupovaním ide príkladom a vytvára z hostí našich spokojných a verných klientov.

možnosť ubytovania, stravovania, wellnes

Informácie o výberovom konaní

poslať životopis a motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, zodpovednosť, odborník vo svojom obore, umenie viesť a motivovať ľudí,

Hotel Panorama **** Štrbské Pleso kombinuje luxusné ubytovanie s panoramatickými výhľadmi na Vysoké Tatry, čím ponúka nezabudnuteľný zážitok spojenia prírody a pohodlia.
Špičkový 4-hviezdičkový hotel nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Pýšime sa vysokým štandardom služieb, jedinečným prostredím a profesionálnym prístupom k našim hosťom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3792525  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac800€ + 400€ osobný príplatok