Recepčná,-ý

INVEST-TATRA s.r.o.

Hotel Panorama Resort ****, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, evidencia hostí a poskytovanie informácií o poskytovaných službách
- zabezpečovanie rezervácií
- telefonická a mailová komunikácia
- príprava ,vystavovanie a inkasovanie hotelových účtov
- vykonávanie zúčtovania odvodov tržieb z recepcie
- vykonávanie uzávierok registračných pokladní a platobných terminálov
- práca v rezervačnom systéme HORES 10

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

630€-750€ brutto plus mesačne osobné ohodnotenie v závislosti od skúseností a odborných zručností kandidáta.

poskytujeme zamestnanecké ubytovananie, stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je
Hotel Panorama Resort****, Štrbské Pleso

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Organizačné schopnosti
-Samostatnosť pri riešení úloh
- Dôslednosť, zodpovednosť, flexibilita
- Príjemné vystupovanie
-Zvládanie záťažových situácii
-Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou
-Ovládanie RS HORES je výhodou

HOTEL PANORAMA RESORT**** je nový moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m.n.m, v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Hotel Vám ponúka ubytovanie v krásnych, priestranných apartmánoch a štúdiách s možnosťou prístelky. Hotel disponuje moderne zariadenou reštauráciou, lobby barom a vonkajšou terasou. V tesnej blízkosti lobby baru sa nachádza detský kútik, ktorý umožňuje rodičom vychutnávať si posedenie s priateľmi pri kvalitných nápojoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INVEST TATRA s.r.o
Podvažie 216
017 04 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Jakubčová
Tel.: +421911906796
E-mail: poslať životopis
ID: 3738735   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630€-750€ brutto plus mesačne osobné ohodnotenie v závislosti od skúseností a odborných zručností kandidáta.