Poradíme Vám?

Sous chef - Hotel Panorama ****, Štrbské Pleso

INVEST-TATRA s.r.o. - Hotel Panorama ****, Štrbské Pleso

Hotel Panorama Resort ****, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiacpríplatky SO,NE, sviatky, nadčasy, odmeny mzda sa skladá zo základného platu + osobný príplatok,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- Zodpovednosť za chod kuchyne počas pracovnej zmeny, ak nie je prítomný šéfkuchár
- Aktívne sa podieľať na efektívnom riadení kuchyne a organizácie práce kuchynského tímu
- Príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka a noriem
- Zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- Dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- Dodržiavanie prevádzkového poriadku, bezpečnostných a hygienických štandardov HACCP
- Trénovanie nových kuchárov
- Zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín

zamestnanecké ubytovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hoteliérstvo

Prax na pozícii/v oblasti

zástupca šéfkuchára, zmenový kuchár, hotelová reštaurácia **** hotela

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii min. 2 roky
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- flexibilita
- schopnosť tímovej spolupráce
- dôslednosť a trpezlivosť
- odolnosť voči stresu
- vysoký štandard komunikácie a vystupovania

HOTEL PANORAMA **** je nový moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m.n.m, v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Hotel Vám ponúka ubytovanie v krásnych, priestranných apartmánoch a štúdiách s možnosťou prístelky. Hotel disponuje moderne zariadenou reštauráciou, lobby barom, saunovým svetom, masážami, detským kútikom, vonkajším detským ihriskom a vonkajšou terasou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INVEST-TATRA s.r.o.
Robotnícka 258
01701 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 4167317  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac