Reagujte bez životopisu

Kuchár

INVEST-TATRA s.r.o. - Hotel Panorama Resort, Štrbské Pleso

Hotel Panorama Resort ****, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
01.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda 800,00Eur + osobný príplatok podľa skúseností uchádzača, SO,NE, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v hotelovej kuchyni kde podávame bufetové raňajky a bufetové večere /do budúcnosti prechod na servírované menu/. Počas dňa príprava jedál z A la Carte lístku. Počas konferencií, školení príprava coffe breakov, rautov atď. Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.

bezplatné ubytovanie, stravovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

Kuchár, zmenový kuchár, raňajkový kuchár
1

- zodpovedný
- komunikatívny
- s chuťou učiť sa
- tímový hráč
- dôsledný
- cieľavedomý

HOTEL PANORAMA RESORT**** je nový moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m.n.m, v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Hotel Vám ponúka ubytovanie v krásnych, priestranných apartmánoch a štúdiách s možnosťou prístelky. Hotel disponuje moderne zariadenou reštauráciou, lobby barom a vonkajšou terasou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INVEST-TATRA s.r.o.
Robotnícka 258
01701 Považská Bystrica

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3981888  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac