Reagujte bez životopisu

Šéfkuchár hotelovej reštaurácie

INVEST-TATRA s.r.o. - Hotel Panorama ****, Štrbské Pleso

Hotel Panorama Resort ****, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
01.08.2020
2 500 EUR/mesiacostatné príplatky podľa zákonníka práce, výkonostné bonusy - odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu pracovníkov kuchyne
- výber vhodných kandidátov tak aby sme v blízkej dobe dosiahli vysoký štandard podávaných jedál
- motivácia spolupracovníkov
- kreatívne nápady na nové jedlá
- dodržiavanie vysokej kvality podávaných jedál
- vytváranie kalkulácii
- udržiavanie hygieny, čistoty a poriadku v kuchyni
- spolupráca a tímová práca s ďalšími zamestnancami hotela
- vyhľadávanie vhodných dodávateľov
- zvyšovanie kvality bufetových raňajok a večerí
- vytváranie A la Carte
- prezentovanie hotela - šírenie dobrého mena svojou kreativitou a chutným jedlom

- ubytovanie
- stravovanie
- wellness
- podpora vzdelávania, stáže,

prosíme zaslať motivačný list a životopis v slovenskom jazyku
- uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria budeme následne kontaktovať a pozývať na pohovor

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

A

Prax na pozícii/v oblasti

šéfkuchár hotelovej reštaurácie

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- kreativita
- láska k jedlu a vareniu
- vysoké komunikačné zručnosti
- umenie riešiť problémy s chladnou hlavou - nekričať, nenadávať:))
- chuť ďalej sa vzdelávať a vzdelávať svoj tím

Hotel Panorama **** Štrbské Pleso kombinuje luxusné ubytovanie s panoramatickými výhľadmi na Vysoké Tatry, čím ponúka nezabudnuteľný zážitok spojenia prírody a pohodlia.
Špičkový 4-hviezdičkový hotel nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Pýšime sa vysokým štandardom služieb, jedinečným prostredím a profesionálnym prístupom k našim hosťom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3666925  Dátum zverejnenia: 2.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac