Reagujte bez životopisu

Čašník, Čašníčka

INVEST-TATRA s.r.o. - Hotel Panorama ****, Štrbské Pleso

Hotel Panorama Resort ****, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
15.06.2021
Od 950 EUR/mesiac+ príplatky SO,NE, sviatky, nadčasy preplácané mesačne, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v odbytovom stredisku - reštaurácia a lobby bar.
- poskytovanie kvalitných služieb s dôrazom na príjemnú komunikáciu
- príjemné vystupovanie, prezentačné schopnosti - znalosť ponúkaných nápojov a ich podávanie
- záujem o klienta a jeho potreby tak aby odchádzal spokojný
- vytvárať dobré vzťahy medzi klientom a personálom ale aj vo vzťahu k spolupracovníkom - tímová práca
- udržiavať stredisko v čistote a pripravené podľa hotelových štandardov

poskytujeme ubytovanie, stravovanie, kariérny a osobnostný rast

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a motivačného listu.
Kontaktovať budeme, len uchádzačov, ktorí splňujú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník v hotelovej reštaurácii

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný
- tímový hráč
- profesionál vo svojom odbore
- chuť ďalej sa vzdelávať
- chuť podeliť sa so svojimi vedomosťami s tímom
- príjemné vystupovanie

Hotel Panorama **** Štrbské Pleso kombinuje luxusné ubytovanie s panoramatickými výhľadmi na Vysoké Tatry, čím ponúka nezabudnuteľný zážitok spojenia prírody a pohodlia.
Špičkový 4-hviezdičkový hotel nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Pýšime sa vysokým štandardom služieb, jedinečným prostredím a profesionálnym prístupom k našim hosťom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3436829  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac