Obchodný zástupca marketingového oddelenia

Inventa Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacNástupný plat 1200€ plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu v mladom, energickom a priateľskom kolektíve?
Si ambiciózny, komunikatívny, aktívny človek so súťaživým duchom?
Ak áno, hľadáme práve teba!
Sme firma, ktorá sa zaoberá marketingovými službami na vysokej úrovni . Radi by sme náš tým obohatili o člena, ktorý je pozitívny, energický, komunikatívny a nebojí sa pracovať na sebe a svojej budúcnosti!
Pokiaľ nedisponuješ skúsenosťami v danom obore, nie je problém! Naša spolupráca začína nástupným školením v oblasti marketingu a komunikácie.
Ponúkame príležitosť kariérneho rastu a taktiež možnosť práce v zahraničí!
Do nášho tímu nehľadáme študentov.

Čo vás čaká:
→ administratívne spracovanie dokumentov a reportov
→ účasť na firemných školeniach
→ telefonický a mailový kontakt
→ práca s počítačom (požadované základné znalosti v programoch Word a Excel).
→spolupráca s profesionálnym vyškoleným tímom v obore

► Kariérny rast v krátkom obdoby
► počiatočné školenie v rámci pracovnej doby
► práca v príjemnom prostredí mladého a aktívneho kolektívu
► možnosť jazykových kurzov angličtiny
► profesionálny a osobnostný rast
► team-building, firemné akcie
► hmotné ocenenia za splnenie krátkodobých cieľov
► finančné bonusy hodnotené výkonom jednotlivca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax nieje potrebná nových uchádzačov si školíme od základov

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, dochvíľnosť, vytrvalosť, disciplína, pozitívne nastavenie mysle, energia a chuť pracovať!

Inventa Group s.r.o. je medzinárodná spoločnosť založená s cieľom poskytovať inovatívne a efektívne riešenia integrovaného marketingu
značky a vzťahov s verejnosťou, ktoré pomáhajú našim klientom rozvíjať ich podnikanie a realizovať ich marketingové ciele.
Takisto sa špecializujeme na služby expertného marketingového prieskumu. Náš skúsený tím vyhľadá potreby vašich zákazníkov
zmeria potenciál vášho marketingu a navrhne riešenie, ktoré zvýši jeho výkonnosť a ušetrí peniaze.
ID: 4318319  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac