Obchodní manažer (interiérové dveře)

INVENT HR Consulting, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná výrobní a obchodní společnost hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

Vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající
Zodpovědnost za plnění prodejních plánů
Pravidelná analýza trhu
Jednání s významnými zákazníky (stavebniny, velkoobchody se dřevem,…)
Spolupráce na marketingových aktivitách směřující k podpoře prodeje
Reporting

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání
Znalost daného sortimentu v rámci slovenského regionu
Zkušenosti v jednání s obchodními partnery (např. Dektrade, Jaf Holz, Woodcote,…)
Uživatelskou znalost práce na PC
Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
Reprezentativní a komunikativní osobnost
Orientace na zákazníka, příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení
Perspektivu práce ve stabilní české společnosti
Služební automobil i k soukromému užití
Možnost seberealizace a odborného růstu
Balíček zaměstnaneckých benefitů
Příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas
Vzdělávací kurzy a školení
Možnost dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Významná česká společnost zabývající se výrobou dveří a dveřních zárubní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká firma zabývající se personálním poradenstvím s působností v ČR a jsme držitelem licence ke zprostředkování zaměstnání i v rámci EU.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3154673  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou