Social Media Manager / Content Marketing Specialist

Invelity s.r.o.

Miesto práce
Zvolen, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 000 EUR/mesiac13. plat, výsledná mzda závisí od tvojich skúseností a znalostí, každoročné zvyšovanie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do zabehnutého tímu Invelity a chyť tvorbu digitálneho obsahu pevne do vlastných rúk. Vymýšľaj, tvor, uč sa a realizuj v kreatívnom prostredí pre zaujímavých klientov ako TAMI, Drevona, FAnn parfumérie, Unilever, Mäspoma či Fingo. Tu je v pár bodoch, čo od teba očakávame:

- návrh, plánovanie a implementácia komunikačnej stratégie na sociálnych sieťach
- tvorba zaujímavých a pútavých textov pre webstránky či blogy
- implementácia aktuálnych trendov či udalostí do komunikačného plánu
- vymýšľanie kreatívnych postov a ich realizácia v spolupráci s produkčným tímom
- pravidelný reporting aktivít a výsledkov
- sledovanie aktualít zo sveta sociálnych sieti a content marketingu
- podieľanie sa na interných marketingových aktivitách

- flexibilný pracovný čas
- zaučenie a pomoc od skúsenejších kolegov
- 13-ty plat
- multisport karta
- hodiny angličtiny
- masáže v práci
- notebook aj na súkromné účely
- pravidelné teambuildingy (okrem chát tu na SK sme boli už aj napr. v Thajsku či na Bali)
- dovolenka navyše už po 1. roku
- práca pre zaujímavých klientov
- pravidelné firemné raňajky
- neformálne pracovné prostredie
- chillout zóna a XBOX
- vzdelávanie a účasť na konferenciách doma aj v zahraničí
- práca v super kolektíve
- kávy koľko treba a nanukov koľko chceš počas leta
- firemný minibar
- pravidelný prísun zdravého ovocia, čajov či rýchlych raňajok
- firemný merch
- office knižnica
- klimatizovaná kancelária

Pošli životopis a pár riadkov, prečo by si chcel/a a mal/a byť súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chceš pracovať v práci, kde vidíš za sebou výsledky a tvoja robota je ocenená
- máš zodpovedný prístup a neuspokojíš sa s polovične dokončenou prácou
- chceš pracovať na svojej kariére dlhodobo
- vieš sa zamyslieť nad vecami aj v širšej súvislosti
- si tímový hráč/ka, ktorý/á v kolektíve nemá problém požiadať o pomoc, ale aj podržať kolegu ak treba
- máš odvahu a energiu robiť nové veci a byť dôležitou súčaťou zohratého tímu
- vieš o čom je digitálny marketing a máš skúsenosti so sociálnymi sieťami
- gramatiku máš v malíčku
- kreativita a nápady sú niečo, čo ti nedá spávať :-)

Sme agentúra, ktorá sa komplexne zaoberá digitálnym marketingom. Tvoríme weby, e-shopy, sociálne médiá, UX, web dizajn, SEO optimalizáciu, PPC kampane. V prvom rade sme ale tím 28 profesionálov. Ľudia, ktorí sú odborníkmi, pomáhajú svojim klientom napredovať a vzdelávajú sa. Predovšetkým sú ale priatelia.

Sme Google Premier Partner pre rok 2023, členskou agentúrou ADMA, členmi IT Asociácie Slovenska a členmi medzinárodnej asociácie agentúr MAGENCIES.

Chceš sa stať jedným z nás?

www.invelity.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4576610  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac