Projektový manažér v digitálnej agentúre - IT oddelenie

Invelity s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacVariabilná zložka za akvizíciu a starostlivosť o zákazníkov bez obmedzenia jej výšky. Výška základnej mzdy závisí od skúseností a schopností uchádzača/čky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme parťáčku alebo parťáka, ktorý/á má predstavu o práci každého kolegu, vie ich organizovať a odkomunikuje s klientom zložité IT veci jednoduchou a zrozumiteľnou cestou. Robíme hravé, rýchle a zaujímave projekty.

Potrebujeme od teba hlavne:
• Riadenie tímu programátorov a projektov pre tvorbu webov, e-shopov alebo mobilných appiek, ideálne ak teda máš s podobnými projektami skúsenosti
• Tvorba finančného plánu, harmonogramu projektu, projektovej dokumentácie
• Organizácia úloh pre jednotlivých členov tímu a sledovanie ich plnenia
• Dohľad nad spendom a fakturáciou

• 13. plat + odmeny
• Dovolenka navyše už po 1. roku (20 dní štandardne)
• Sme skvelý kolektív, a preto organizujeme niekoľko teambuildingových akcií ročne + každý rok jeden väčší. Boli sme už napr. v Thajsku či na Bali.
• Postaráme sa o tvoj chrbát - pravidelné masáže na firme + jóga na náš účet
• Príspevky pri narodení dieťaťa alebo svadbe
• Pravidelné firemné raňajky
• Hodiny angličtiny
• Multisport karta
• Neformálne pracovné prostredie
• Vzdelávanie a účasť na konferenciách doma aj v zahraničí
• Práca v super kolektíve
• Firemný minibar
• Pravidelný prísun zdravého ovocia, čajov, kávy či rýchlych raňajok
• Firemný merch
• Práca pre zaujímavých klientov
• Office knižnica
• Home office (nie fulltime)
• Flexibilný pracovný čas

Keď budeš odosielať svoj životopis, nezabudni do sprievodného textu napísať heslo "invelity projektak job". Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splnia túto podmienku pozornosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Online Marketing - Základy
Fakturácia - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
IT skúsenosti - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• minimálne 2-ročné skúsenosti s projektovým riadením v oblasti implementácie projektov s vysokým presahom do IT (nový systém, systémové zmeny, nové produkty/procesy, systémové integrácie... )
• osobnú skúsenosť s plánovaním a kontrolou projektov
• prehľad/skúsenosti v segmente online marketingu a tvorby webov
• osobné skúsenosti z oblasti programovania alebo dizajnu výhodou
• zmysel pre organizáciu a poriadok
• dobré komunikačné zručnosti
• zodpovednosť a svedomitosť
• vedieť pochopiť biznis a problémy klientov, analytické myslenie
• schopnosť komunikácie a spolupráce v rámci tímu
• chuť sa vzdelávať a byť otvorený/á novým veciam
• vedieť vysvetliť zložitejšie veci aj laikom
• znalosť anglického jazyka

Sme agentúra, ktorá sa komplexne zaoberá digitálnym marketingom. Tvoríme weby, e-shopy, sociálne médiá, UX, web dizajn, SEO optimalizáciu, PPC kampane. V prvom rade sme ale tím 28 profesionálov. Ľudia, ktorí sú odborníkmi, pomáhajú svojim klientom napredovať a vzdelávajú sa. Predovšetkým sú ale priatelia.

Sme Google Premier Partner pre rok 2023, členskou agentúrou ADMA, členmi IT Asociácie Slovenska a členmi medzinárodnej asociácie agentúr MAGENCIES.

Chceš sa stať jedným z nás?

www.invelity.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4494255  Dátum zverejnenia: 13.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac