Asistentka manažmentu spoločnosti

Introplast, a.s.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Máj - Jún 2024
800 EUR/mesiacpri skrátenom úväzku finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva administratívnu a organizačnú podporu vedeniu spoločnosti

- Zabezpečuje a vybavuje komunikáciu a korešpondenciu spoločnosti

- Zodpovedá za vedenie pridelenej agendy

- Vykonáva podporu oddeleniu logistiky a administratívne externej personalistke pri realizácii      jednotlivých úloh

- Samostatne vybavuje operatívne záležitosti

- Príležitosť na sebarealizáciu

- Bonus podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

- Pitný režim, vitamínový program

- Príplatok zo strany zamestnávateľa na stravovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva , personalistika, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a dôslednosť pri plnení úloh

- spoľahlivosť, precíznosť

- lojálnosť

- zodpovedný prístup

- príjemné vystupovanie

Firma Introplast a.s. sa zaoberá výrobou výliskov z plastov pre automobilový a spotrebný priemysel. Vstrekolisy od 50 do 2700 ton uzatváracej sily umožňujú vyrábať plastové výlisky rôznych veľkostí. Firma ponúka aj výrobky na extrúznej linke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4806409  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac