Marketingový špecialista pre výrobnú spoločnosti

Introplast, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou (marec, apríl)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– vytváranie obchodných príležitostí a aktívne kontaktovanie a vyhľadávanie
(telefonicky, emailom, osobne) potenciálnych zákazníkov v oblasti výroby
plastových komponentov na Slovensku a v zahraničí
– komunikácia s klientmi a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov s nimi,
identifikovanie ich potrieb
- aktualizácia databázy klientov, vedenie informácii o jednotlivých klientoch
- riešenie dopytov domácich a zahraničných klientov
- tvorba cenových ponúk na základe jednotlivých dopytov
- analyzovanie výsledkov vytvárania obchodných príležitostí a reporting manažmentu
- tvorba prezentácii v elektronickej podobe
- podieľanie sa na vytváraní marketingového budgetu a jeho následné
sledovanie a dodržanie

- atraktívna a zodpovedná práca v stabilnej spoločnosti
- príležitosť na sebarealizáciu
- flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať home office
- mimoriadne odmeny za dosiahnuté výsledky pri získaní zákazníka
- dobrý kolektív
- ponúkame a aj očakávame korektný a zodpovedný prístup, tímový hráč

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, prosíme o zaslanie životopisu na email: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkých uchádzačom. Vybraní uchádzači budú následne kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne ekonomického alebo technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

v oblasti marketingu, komunikácie s klientmi a pod. so zameraním na výrobu
2

• Plynulá znalosť anglického jazyka slovom a písmom podmienkou
. Skúsenosti s tvorbou cenových ponúk
• Otvorený a proaktívny prístup
• Orientácia na výsledky, schopnosť riešiť problémy samostatne
. Skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou

Firma Introplast a.s. sa zaoberá výrobou výliskov z plastov pre elektrotechnický, automobilový a spotrebný priemysel. Vstrekolisy od 50 do 2700 ton uzatváracej sily umožňujú vyrábať plastové výlisky rôznych veľkostí. Firma ponúka aj výrobky na novej extrúznej linke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 281/41
905 01 Senica
ID: 4036687  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac