Zmenový majster

Introplast, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 281/41, Senica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie kolektívu na zmene, výroba plastových výliskov, nastavovanie vstrekolisov, zabezpečenie plynulého chodu výroby na zmene podľa plánu výroby.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat 800 - 1000 € (podľa odbornosti) + prémie do výšky 10%

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, práca aj na nočné zmeny, riadenie kolektívu.
Potrebné odbornosti vyškolíme.

Firma Introplast a.s. sa zaoberá výrobou výliskov z plastov pre elektrotechnický, automobilový a spotrebný priemysel. Vstrekolisy od 50 do 2700 ton uzatváracej sily umožňujú vyrábať plastové výlisky rôznych veľkostí. Firma ponúka aj výrobky na novej extrúznej linke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 281/41
905 01 Senica

Kontakt

ID: 3692465   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 800 - 1000 € (podľa odbornosti) + prémie do výšky 10%