Obchodno-technický zástupca

Intool Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 4 000 EUR/mesiacZákladná mzda + predajné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť INTOOL SLOVAKIA s.r.o. hľadá zamestnanca na pozíciu "obchodno-technický zástupca" pre slovenský trh.
Náplň práce:
- starostlivosť o vybraných zákazníkov a rozširovanie predaja firmy na Slovensku;
- príprava ponúk, vykonávanie prezentácií, uvádzanie nových produktov na trh, poskytovanie technickej podpory;
- dosiahnutie cieľov predaja v jednotlivých skupinách produktov;
- spolupráca s oddelením automatizácie v rámci projektov;
- analyzovanie činnosti konkurencie;
- príprava správ, reportov, aktualizácia databázy zákazníkov;
- pravidelné návštevy v hlavnom sídle spoločnosti v Poľsku (Bielsko-Biala)

Požiadavky:
- vzdelanie: vítané vyššie technické;
- niekoľkoročné skúsenosti ako obchodný zástupca, pokiaľ možno v technickom smere;
- minimálna základná znalosť poľského a anglického jazyka;
- vodičský preukaz sk. B;
- znalosť odvetvia výroby nástrojov a/alebo technických otázok v oblasti priemyselnej montáže;
- schopnosť používať MsOffice;
- vyjednávacie schopnosti, znalosť predajných techník;
- komunikačné schopnosti, tvorivosť, nezávislosť;
- dostupnosť, pripravenosť na časté služobné cesty;

Ponúkame:
- pracovná zmluva v slovenskej pobočke poľskej spoločnosti, ktorá je na trhu už mnoho rokov;
- základný plat, osobné ohodnotenie a predajné bonusy;
- služobné vozidlo;
- domáce a zahraničné školenia;
- príležitosť rozvíjať kompetencie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Zaoberáme sa predajom priemyselného náradia a montážnych staníc, bližšie informácie na www.intool.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3771813  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac