Robotník

INTOCAST Slovakia a.s.

Miesto práce
Hačava, Hnúšťa-Hačava
Termín nástupu
07.01.2019
600 € brutto, zmennosť, sviatky, víkendy, nočné, kvartálne odmeny, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie sypkých materiál, výroba monolitov, manipulácia a balenie hotových výrobkov, obsluha VZV, obsluha žeriav, pomocné práce pri rotačnej resp. etážovej peci.

nástupný plat 600 €
príplatky (zmennosť, víkendy, sviatky, nadčasy)
dochádzkový bonus
kvartálne odmeny
príspevok do III. piliera

Informácie o výberovom konaní

nutný osobný pohovor so zástupcom spoločnosti Intocast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stojárenstvo, hutníctvo, chemické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
ochota pracovať na zmeny
práca v kolektíve
dobrý zdravotný stav

Spoločnosť Intocast Slovakia sa zaoberá výrobou žiaruvzdorných materiálov pre hutníctvo.
Výroba kaustického magnezitu pre kŕmne zmesi a potravinárske odvetvie.
Pole pôsobnosti Intocast Slovakia - SR, CŘ, Maďarsko, Poľsko, atď.
ID: 3547318  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € brutto, zmennosť, sviatky, víkendy, nočné, kvartálne odmeny, dochádzkový bonus