CAD dizajnér

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v dynamickom prostredí automobilového priemyslu? Máš predošlé skúsenosti na pozícií CAD dizajnéra? Potom hľadáme práve teba!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
• zodpovednosť za návrhy a technické zmeny komponentov v 3-D CAD (Catia)
• zodpovednosť za návrhy a technické zmeny výkresov jednotlivých komponentov a zostáv
• príprava a podpora analýz zmontovateľnosti a zástavby
• zodpovednosť za návrhy tolerancii jednotlivých dielov
• podpora produktových inžinierov vo všetkých CAD témach a aspektoch
• spolupráca a podpora ostatných oddelení v rámci spoločnosti

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• príspevok na dochádzanie v závislosti od počtu kilometrov
• stravovacia karta
• bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
• športové a spoločenské aktivity

Informácie o výberovom konaní

Please send us your resume in english language.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• predošlá prax v automobilovom priemysle
• skúsenosti s CATIA V5

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3373799  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac