Výrobný technológ

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700 EUR, podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- definovanie procesu výroby na základe technických výkresov produktov s prihliadnutím na efektívne využitie pracovnej sily, minimalizáciu vzniku nezhodných dielov, možnosť úniku nezhodných dielov k zákazníkovi a bezpečnosť pracovníkov
- uplatňovanie princípu štíhlej výroby
- uplatňovanie štandardu 5S
- neustále zlepšovanie procesov a technologického vybavenia vo vzťahu k LTU, nepodarkovosti, PPM a bezpečnosti operátorov
- tvorba a aktualizácia výrobnej dokumentácie
- odstraňovať a informovať nadriadeného o každej skutočnosti, ktorá je v rozpore s bezpečnosťou
- zúčastňovať sa školení na zvýšenie odbornosti
- dodržiavať predpisy bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany

- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- práca v dynamickom a motivovanom tíme
- príspevok na dopravu

Svoje životopisy posielajte v slovenskom a anglickom jazyku na adresu: [email protected] a pridajte prosím súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2-3 roky skúseností vo výrobe na pozícii technológ
- skúsenosti v automobilovom priemysle
- anglický a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosť so štruktúrovaným riešením problémov
- FMEA, SPC (PDP), MSA, Global 8D
- skúsenosť s implementáciou projektu
- APQP, PPAP výhodou
- orientácia v norme ISO TS 16 949
- orientácia v norme ISO 14001
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- koncepčné myslenie, schopnosť riešiť problémy
- schopnosť plánovať a organizovať

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3199126  Dátum zverejnenia: 23.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700 EUR, podľa skúseností uchádzača