10 - 14 EUR/hod.

Montér, Mechanik (odstávka PSA Francúzsko) (Ref. č.: ETE2019 PSA)

Interwork, s.r.o.

Miesto práce
Mulhouse, Francúzsko
Termín nástupu
22.07.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Interwork ponúka prácu pre partie, ale aj jednotlivcov na zákazku do Francúzska:

Odstávkové práce - (PSA Mulhouse Francúzsko).
Profesie: mechanici, montéri
Miesto: PSA Mulhouse Francúzsko
Dátum: 22/07/2019 - 14/08/2019
Mzda: 10-14 eur/hod netto , záleží od veku, skúseností, technických a jazykových znalostí
Pracovná zmluva na dobu projektu.
Ubytovanie: hradené a zabezpečené

Projekt 1: (Lakovňa)

4 mechanici/montéri od 22/07/2019 - 09/08/2019
11 mechanikov/ montéri od 29/07/2019 - 09/08/2019

Projekt 2: (údržba dopravníka)
6 mechanikov/ montéri od 29/07/2019 - 09/08/2019

Projekt 3: (údržba pece)
1 montér/ zváranie elektróda od 29/07/2019 - 14/08/2019
1 montér od 29/07/2019 - 14/08/2019

Požiadavky:
- profesionalita
- samostatnosť
- vlastné auto

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zasielajte životopisy na e-mailovú adresu, alebo nás kontaktujte telefonicky 0918118444

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

vrátane cestovných náhrad

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Interwork s.r.o. je dcérskou spoločnosťou francúzskej strojárskej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť s povolením na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania č. AA/2010/18544/7012/OISS.
Činnosť spoločnosti na území Slovenskej republiky a Európe.
Spoločnosť má bankovú záruku BNP Paribas.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Františkánska 27
91701 Trnava
ID: 3705449   Dátum zverejnenia: 28.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   vrátane cestovných náhrad