Obchodný manažér v strojárskom priemysle

Interwork, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
31.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STE AMBICIÓZNY, POZITÍVNY, SERIÓZNY A NEBAVÍ VÁS RUTINA A CHÝBA VÁM KROK K VLASTNÉMU PODNIKANIU?

Máte kontakty a viete sprostredkovať zákazky v oblasti strojárstva. V tom prípade sa nám ozvite.
Práca vykonávaná aj z domu.

Ponúkame Vám férovú spoluprácu pre našu sesterskú spoločnosť Servitech a.s.

Sme zabehnutá spoločnosť so mnohoročnými skúsenosťami v oblasti strojárstva z Francúzska, Nemecka, Belgicka, Írska, Belgicka, Španielska, Švajčiarska, Turkmenistanu, Karibiku.
Interwork s.r.o je súčasťou francúzskeho holdingu Ergodeveloppement.

- možnosť sebarealizácie
- provízie z prinesených obchodov

Ponúkame príležitosť pre obchodníka, ktorý sa chce chopiť príležitosti rozvoja vlastného projektu s finančnou a materiálnou podporou našej spoločnosti.
Vopred ďakujeme za Vaše životopisy. Odpovedať budeme len vhodným uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatná, komunikatívna, dynamická osobnosť

Spoločnosť s povolením na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania č. AA/2010/18544/7012/OISS.
Činnosť spoločnosti na území Slovenskej republiky a Európe.
Spoločnosť vlastní bankovú záruku BNP Paribas.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1944097  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac