Obchodný manažér v strojárskom priemysle (Ref. č.: REFER)

Interwork, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
31.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STE AMBICIÓZNY, POZITÍVNY, SERIÓZNY A NEBAVÍ VÁS RUTINA A CHÝBA VÁM KROK K VLASTNÉMU PODNIKANIU?

Máte kontakty a viete sprostredkovať zákazky v oblasti strojárstva. V tom prípade sa nám ozvite.
Práca vykonávaná aj z domu.

Ponúkame Vám férovú spoluprácu pre našu sesterskú spoločnosť Servitech a.s.

Sme zabehnutá spoločnosť so mnohoročnými skúsenosťami v oblasti strojárstva z Francúzska, Nemecka, Belgicka, Írska, Belgicka, Španielska, Švajčiarska, Turkmenistanu, Karibiku.
Interwork s.r.o je súčasťou francúzskeho holdingu Ergodeveloppement.

- možnosť sebarealizácie
- provízie z prinesených obchodov

Ponúkame príležitosť pre obchodníka, ktorý sa chce chopiť príležitosti rozvoja vlastného projektu s finančnou a materiálnou podporou našej spoločnosti.
Vopred ďakujeme za Vaše životopisy. Odpovedať budeme len vhodným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 59 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatná, komunikatívna, dynamická osobnosť

Spoločnosť s povolením na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania č. AA/2010/18544/7012/OISS.
Činnosť spoločnosti na území Slovenskej republiky a Európe.
Spoločnosť má bankovú záruku BNP Paribas.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Františkánska 27
91701 Trnava
ID: 1944097  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac