IT Tester

InterWay, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa svet IT a chceš sa v ňom posúvať neustále vpred? Na naše supportné oddelenie hľadáme IT testera, ktorého primárnou náplňou práce bude testovanie SW modulov a aplikácií.
Hľadáme tímového hráča, ktorý dokáže pracovať aj samostatne, ktorý rád hľadá riešenia na vzniknuté problémy a v neposlednom rade tiež človeka, ktorý sa chce neustále zlepšovať a pracovať na svojich cieľoch.

Hlavná náplň práce:
- Identifikácia a analýza testovacích požiadaviek klienta
- Analýza funkčnosti testovaných SW modulov, aplikácií a riešení a podieľanie sa na príprave stratégie testovania, testovacích scenárov a postupov
- Príprava testovacieho prostredia a dát potrebných pre testovanie
- Samostatné manuálne aj automatizované testovanie zadania na základe TC, ale aj bez neho (na základe defektu alebo špecifikácie)
- Identifikácia chýb a problémov, ich dokumentácia a reportovanie
- Vyhodnotenie výsledkov testovania, príprava test reportov a štatistík
- Spolupráca s vývojármi SW pri odstraňovaní chýb a problémov
- Na základe dodaných podkladov príprava testovacích scenárov podľa zvolenej šablóny

Požadované znalosti:
- Aspoň 1 rok na podobnej pozícii - tester (manuálny/automatizovaný)
- Základná znalosť o API službách (REST, SOAP)
- Skúsenosť s testovaním API volaní
- Skúsenosti s Jirou alebo iným trackovacím nástrojom
- Práca s SQL tabuľkami
- základná práca s GITom (vytvoriť branch, commit, push/pull, merge request)
- Základná znalosť nástroja Selenium
- Základná znalosť ľubovoľného programovacieho jazyka, ideálne Java/JavaScript
- Povedomie o tom, čo je to OOP

Čo ponúkame na oplátku:
U nás v tíme ťa čaká okrem práce aj výborný kolektív a zábava.
Nesmú chýbať akcie mimo pracovnej doby. Súčasťou kultúry sú celofiremné akcie v podobne opekačiek, vianočného večierka a viac-dňového teambuildingu.
Každopádne, ak nechceš pracovať v korporácii, ale chodiť do práce s radosťou, tak ťa čakáme.

Niečo z benefitov:
- Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
- Neobmedzený prísun výbornej kávy, čaju a vody v našej kuchynke
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- Čerstvy prísun ovocia na pravidelnej báze
- Masáže priamo v priestoroch spoločnosti a Multisport karta
- Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice
- Kurz angličtiny na týždennej báze
- Vzdelávací program zameraný na odborné certifikácie a kurzy
- 4 dni voľna navyše na promócie, sťahovanie, svadbu a narodenie dieťaťa
- 2 dni zdravotného voľna (tzv. Sick days)
- Príspevok do 3. piliera
- Nezabudnuteľné Teambuldingy, Vianočný večierok či opekačky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a cloudové služby. Poskytuje komplexné web riešenia a služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4481460  Dátum zverejnenia: 15.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac