Senior IT projektový manažér

InterWay, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacPočiatočná mzda. Finálna úroveň mzdy závisí od skúseností kandidáta a je predmetom osobnej diskusie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadiš projekty s odhodlaním a vieš ich dotiahnuť do úspešného konca?
Perfektné! Hľadáme práve teba do nášho transformujúceho sa tímu projektových manažérov. Dodávame komplexné projekty pre komerčných zákazníkov aj štátnu správu. Naším hlavným cieľom je zlepšenie fungovania ich služieb a viditeľný prínos každého projektu.

Tvojou úlohou bude:
• riadenie zákazníckych a interných IT projektov u komerčných aj public zákazníkov
• riadenie čiastkových aj komplexných IT projektov, dodávky infraštruktúry, vývoja SW na kľúč, systémovej integrácie, implementácie štandardných balíkových riešení našej produkcie ako aj 3.strán či cloudových riešení
• riadenie projektov počas celého životného cyklu (od prípravy projektu a ponuky, výkon manažmentu samotného projektu až po prechod do prevádzky)
• aktívna spolupráca so sales tímom pri príprave ponuky, odhad prácnosti a plánovanie projektov v spolupráci s technologickými tímami
• zodpovednosť za všetky aspekty projektu (rozsah, rozpočet, termíny a plán, zmeny, kvalita, organizácia, komunikácia, problémy, riziká...)
• plánovanie a riadenie interných zdrojov, riadenie externých dodávateľov a subdodávateľov
• dohľad nad kvalitou projektov, aplikovanie procesov a nástrojov v súlade s PM metodikami
• prinášanie inovatívnych riešení, využívanie nových skúseností z projektov k lepšiemu a efektívnejšiemu zvládnutiu ďalších projektových výziev

Spoliehame sa, že máš:
• vnútornú motiváciu k úspechu, projekt chápeš ako svoje vlastníctvo
• kritické, analytické myslenie, konštruktívny a proaktívny prístup k hľadaniu riešenia
• vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti, vlastnosti prirodzeného lídra, dobré prezentačné a argumentačné schopnosti
• asertivitu, rezistenciu voči stresu, schopnosť facilitovať konflikt
• pracovné skúsenosti s vedením projektov v oblasti IT minimálne 3 roky, aspoň 3 projekty riadené v roli hlavného PM, riadenie minimálne 5 členného projektového tímu, projekty trvajúce dlhšie ako 12 mesiacov
• skúsenosti s manažovaním projektov SW vývoja, ktorých súčasťou bola aj dodávka infraštruktúry alebo projektov integrácie/migrácie komplexných SW riešení do IKT portfólia zákazníka, alebo skúsenosti s cloudovými projektami
• ukončené vysokoškolské vzdelanie, preferujeme technický smer alebo adekvátne skúsenosti s IKT alebo vývojom SW v inej ako PM roli, technologický prehľad, znalosť SDLC
• znalosť, prípadne certifikát projektovej metodiky (napríklad PRINCE2, IPMA, PMI-PMP...)
• obchodný / zmluvný / finančný prehľad
• previerka NBÚ výhodou

Na oplátku, okrem mzdy ponúkame:

• Športovanie s kartou MULTISPORT
• Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
• Neobmedzený prísun kávy, čaju a vody v našej kuchynke
• Masáže priamo v priestoroch spoločnosti
• Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice
• Kurz angličtiny na týždennej báze
• Vzdelávací program zameraný na odborný rozvoj a certifikácie
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Interné akcie pre zamestnancov spoločnosti (teambuildingy, vianočné večierky, opekačky a iné)
• Sick Days
• Lifework balance - IWAY extra voľno (narodenie dieťaťa, sťahovanie, promócie a iné)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a cloudové služby. Poskytuje komplexné web riešenia a služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4327843  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac