IT Project Manager

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)Od 2 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme skúseného kolegu v oblasti PM. Ako náš nový projektový manažér budeš mať na starosti projektové riadenie pre pridelený projekt vo všetkých fázach životného cyklu - po stránke organizačnej, koncepčnej až po komunikáciu so zákazníkom. Budeš využívať metodiku riadenia projektov spoločnosti, či podľa požiadaviek zákazníka. Okrem toho budeš dohliadať na plnenie cieľov jednotlivých častí projektu.

Náplň práce:
  • manažovanie projektu od fázy obchodnej príležitosti až po dodanie projektu a podporu zákazníka
  • plánovanie projektov v spolupráci s odbornými garantmi (team leaders)
  • alokácia zdrojov potrebných na realizáciu plánovaných projekov
  • vypracovanie projektového plánu realizácie projektu
  • priebežná kontrola, dohľad a aktualizácia projektových plánov
  • dohľad nad dodržiavaním rozpočtu, stanovených cieľov a rámca projektu
  • monitorovanie progresu a reportovanie stavu projektu zákazníkovi a vedeniu spoločnosti
  • monitoring a riadenie rizík
  • riadenie zmenových konaní a implementácie zmien v rámci projektu
  • riadenie vzťahov s externými dodávateľmi a subdodávateľmi
  • kontrola kvality a odovzdanie projektu zákazníkovi
  • vypracovávanie a priebežná aktualizácia projektovej dokumentácie

Na oplátku, okrem mzdy ponúkame:
  • Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
  • Neobmedzený prísun kávy, čaju a vody v našej kuchynke
  • Masáže priamo v priestoroch spoločnosti
  • Športovanie s MULTISPORT kartou
  • Príspevok do III.piliera
  • Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice
  • Kurz angličtiny na týždennej báze
  • Vzdelávací program zameraný na odborné certifikácie a kurzy
  • 4 dni voľna navyše na promócie, sťahovanie, svadbu a narodenie dieťaťa
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • SICK DAYS
  • Interné akcie pre zamestnancov spoločnosti (Teambuilding, večierky, raňajky a iné)

V InterWay sa zaujímame o našich zamestnancov a ich potreby a usilujeme sa o to, aby sa cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Program zamestnaneckých výhod sa snažíme neustále prispôsobovať nie len aktuálnym trendom ale hlavne tomu, čo naši zamestnanci najviac potrebujú a vyžadujú.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový manažment / IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
Jira - pokročilý

Požadovaná prax/pozícia vhodná pre absolventa

4 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• min. 4 roky praxe na pozícii projektového manažéra
• schopnosť efektívne pracovať s nástrojmi projektového riadenia (MS Project, MS Project Server výhodou)
• technologický prehľad
• skúsenosti z vývoja softvéru - podmienkou
• znalosť nástrojov operatívneho managementu (JIRA)
• znalosť metodík projektového riadenia
• znalosť práce na PC (pokročilý používateľ kancelárskych nástrojov MS Office)
• prax v IT oblasti a znalosť slovenského trhu IT
• zodpovednosť, komunikatívnosť, analytické schopnosti, odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať samostatne a zákaznícka orientácia
• vynikajúci time-management
• negociačné schopnosti
• VP sk. B

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a vývoj aplikácií na kľúč. Poskytuje komplexné web riešenia a IT služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia o uvedenú pracovnú pozíciu môžu posielať svoje životopisy v slovenskom alebo v anglickom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]
Do subjektu uvádzajte názov pracovnej pozície „IT Project Manager "
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou InterWay, a. s. v súlade s nariadením EÚ 2016/679.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.
Adresa spoločnosti
InterWay, a. s.
Trade Center II.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava
www.interway.sk
Kontakt
Kontaktná osoba: Petra Piešťanská
Tel.: 02/32788888
E-mail: [email protected]
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3623147  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac