Project Manager

InterWay, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1700,00 € brutto - finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme skúseného kolegu v oblasti PM (mzda 1700,00 €/brutto mesačne - finálna úroveň základnej mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta) , ktorý bude mať na starosti:
- riadenie IT projektov (vývoj SW a jeho integrácia do prostredia zákazníka)
- zodpovednosť za dodanie projektov v plánovanom čase a kvalite a v rámci odhadnutých a plánovaných nákladov
- manažovanie projektu od fázy obchodnej príležitosti až po dodanie projektu a podporu zákazníka po dodaní zahŕňajúce zber požiadaviek zákazníka, návrh riešenia, plánovanie, odhady nákladov, definovanie požiadaviek na projektový tím a spolupráca s líniovými manažérmi pri zostavovaní tímu, dizajn riešenia, vývoj, integráciu a testovanie, prípravu dokumentácie a odovzdanie projektu zákazníkovi
- monitorovanie progresu a reportovanie stavu projektu zákazníkovi a vedeniu spoločnosti
- identifikácia a manažovanie rizík na projekte
- riadenie kvality dodávok a výstupov projektu
- zadávanie a kontrola plnenia úloh členov projektového tímu, spolupráca na optimálnom a efektívnom využívaní (ľudských a finančných) zdrojov spoločnosti
- hodnotenie členov projektového tímu v spolupráci s líniovými manažérmi a s HR
- komunikácia so zákazníkom a prezentácie riešenia a stavu projektu
- riadenie zmenových konaní a implementácie zmien v rámci projektu
- vyhodnotenie projektov po ich dodaní a uzatvorení
- spolupráca pri tvorbe pravidiel, implementácii a zlepšovaní kvality projektového riadenia v spoločnosti

-1700,00 € brutto - finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta
- práca v stabilnej IT spoločnosti v mladom a dynamickom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie a benefity

V prípade, že Vás táto pracovná pozícia zaujala, prosím, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected] Do subjektu uvádzajte heslo „Project Manager."
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou InterWay, a. s. v súlade so zákonom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oblasť manažmentu alebo IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- min. 5 rokov praxe na pozícii projektového manažéra
- schopnosť efektívne pracovať s nástrojmi projektového riadenia (MS Project, MS Project Server)
- znalosť metodík projektového riadenia
- znalosť práce na PC (pokročilý používateľ kancelárskych nástrojov MS Office)
- prax v IT oblasti a znalosť slovenského trhu IT
- zodpovednosť, komunikatívnosť, analytické schopnosti, odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať samostatne a zákaznícka orientácia
- vynikajúci time-management
- negociačné schopnosti

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a cloudové služby. Poskytuje komplexné web riešenia a služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3521699  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700,00 € brutto - finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta