Cloud Platform Engineer

InterWay, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme kandidáta s praktickými skúsenosťami v oblasti platforiem poskytovateľov cloudových služieb, CI/CD a modernými cloud natívnymi prístupmi. Hlavnou zodpovednosťou bude prevádzka platformy vrátane poskytovania odporúčaní a návrhov pre budúce smerovanie cloud platformy a implementácie viacerých prostredí. Ďalšou náplňou jeho práce bude :
• nastavenie a údržba služieb a prostredí CF, AWS, Azure, Openstack,...
• inštalácia a konfigurácia Cloud Foundry PaaS do prostredí rôznych CSP
• údržba a podpora PaaS Cloud Foundry
• nastavenie a údržba infraštruktúry
• automatizácia pomocou nástrojov na optimalizáciu prostredia pre aplikácie DevOps
• prevádzka a podpora platformy PaaS
• spolupráca s tímami, ktoré riadia infraštruktúru, vytváranie sietí a vývoj aplikácií s cieľom predpovedať kapacitu, škálovanie a dopyt
• zabezpečenie dostupnosti platformy podľa SLA, efektívneho monitorovania, riešenie problémov platformy a implementovanie procesov riadenia zmien
• podpora zákazníkov pri inštalácii, údržbe, administrácii a spravovaní cloud aplikácií a služieb
• spolupráca s tímami IT prevádzky, ktoré podporujú aplikácie hostované na platforme
• poskytovanie štandardov, procesov a dohľadu nad platformami a súvisiacimi službami
• odporúčania na zlepšovanie procesov a možností optimalizácie

- zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
- práca s top špecialistami
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu
- individuálny prístup k zamestnancom

V prípade, že Vás táto pracovná pozícia zaujala, prosím, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected] Do subjektu uvádzajte nazov pracovnej pozicie „Cloud Platform Engineer."
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou InterWay, a. s. v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadované skúsenosti, znalosti a zručnosti:
• znalosť a skúsenosť s prostredím Cloud Foundry, AWS, Azure
• navrhovanie alebo prevádzka vysoko škálovateľných, bezpečných a vysoko výkonných systémov alebo softvéru
• implementácia nástrojov na správu konfigurácie
• pochopenie riadenia aplikácií a metodológií releasovania
• skúsenosti min. dvoch jazykov: Java, .NET, Python, Go, Unix shell, PERL, PowerShell, Groovy, Ruby

Zručnosti:
• Skúsenosti min. s jedným z nástrojov Chef, Puppet, BOSH, Ansible, Terraform alebo súvisiacimi nástrojmi automatizácie / orchestracie
• Skúsenosti min. s jedným z nástrojov Jenkins, Concourse, Bamboo alebo podobnými nástrojmi na integráciu / testovanie automatizácie
• Skúsenosti s Git, TFS, Crucible, Jira alebo podobným softvérom pre návrh a integráciu riadenia konfigurácie
• Skúsenosti min. z niektorými implementáciami relačných databáz, dátových služieb a messagingom ako sú MySQL, MongoDB, RabbitMQ, AWS RDS, SQL Server, SQL Azure, Oracle
• Vývoj softvéru a automatizácie DevOps
• Skúsenosti s kontajnerovými orchestrátormi, ako sú Kubernetes, Docker a Cloud Foundry
• Skúsenosti so systémami zostavovania (napr. maven, gradle, ant,ivy, Jenkins)
• Certifikácia s Pivotal Cloud Foundry, AWS, Azure
• Poznatky z oblasti infraštruktúry, IT Sec, vývoj aplikácií
Osobnostné predpoklady:
• flexibilita a ochota/motivácia pracovať v oblasti poskytovania služieb, ktoré zahŕňajú okrem iného vývoj, podporu, nasadenie a prevádzku agilných aplikácií v prostredí cloudu
• Skúsenosti s vyjednávaním, analýzou
• Kvalifikácia: Inžiniersky alebo magistersky titul v oblasti IT.

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a cloudové služby. Poskytuje komplexné web riešenia a služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3333342  Dátum zverejnenia: 12.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou