CNC sústružník - skúsenosti a odbornosť náležite oceníme

InterTechnic s.r.o.

Miesto práce
Lesnícka, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac- výšku základnej mzdy vzájomne dohodneme podľa odbornosti a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie a obsluha CNC sústruhu (riadiaci systém Siemens Sinumerik)
- sústruženie výrobkov podľa výkresovej dokumentácie - zákazková a sériová výroba
- v prípade potreby naprogramovanie chýbajúcich operácií
- nameranie a príprava materiálu
- rezanie závitov

​• práca v stabilnej spoločnosti
• odborné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
​• mzdový a profesionálny rast
​• práca s modernými technológiami
​• mzda načas
​• preplácanie nadčasov
• možnosť ubytovania
​• teplé servírované obedy v spoločnosti
​• individuálne odmeny
• odmena pri pracovnom výročí a životnom jubileu
​• bonus za odporučenie kolegu
​• tretí dôchodkový pilier
​• OOPP so zreteľom na individuálne potreby zamestnanca
​• zabezpečený pitný režim
​• firemné akcie
​• príjemné pracovné prostredie​

V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

3

- skúsenosti a prax v oblasti CNC sústruženia

- schopnosť pracovať samostatne

- dôslednosť v práci

- orientácia v technickej dokumentácii

- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita)

- analytické myslenie

- spoľahlivosť

InterTechnic s.r.o. pôsobí 14 rokov na Slovensku v oblasti strojárskej výroby.
Trieskové obrábanie, brúsenie, lisovanie, zváranie a montáž. Vysoká kvalita. Odbornosť.
V tom sa vyznáme!
Nájdete u nás najmä zákazkovú výrobu (od jednotlivých komponentov, cez montážne podskupiny až po prípravky, nástroje či vypeňovacie formy), ako aj malo a stredne sériovú výrobu pre zákazníkov z rôznych výrobných odvetví.
Už to je viac ako 7 rokov, kedy sme rozšírili svoje pôsobenie aj o textilnú výrobu. V tejto oblasti je to najmä strihanie a šitie poťahov na kancelárske stoličky, čalúnenie sedákov a chrbtových opierok stoličiek.
Naďalej rastieme a zvyšujeme objem výroby.
Tešíme sa na Vás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 917208  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac