Reagujte bez životopisu

Šička - so skúsenosťami, aj bez praxe

InterTechnic s.r.o.

Miesto práce
Lesnícka 197, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacVýkonové príplatky po zaškolení až do výšky 450 EUR + ďalšie bonusy. Všetky ďalšie príplatky v zmysle zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šitie poťahov na sedáky a opierky kancelárskych stoličiek

Rozmanitá práca na viacerých typoch modelov

Hľadáme skúsené šičky

Nemáte prax a šitie je vašim koníčkom? Hľadáte stabilnú a zaujímavú prácu?

Prihláste sa, zaškolíme vás

• práca na dve zmeny v silnej, stabilnej a rastúcej spoločnosti
​• odborné zaškolenie
​• mzdový a profesionálny rast
​• mzda načas
​• preplácanie nadčasov
​• teplé servírované obedy v spoločnosti
​• odmena pri pracovnom výročí a životnom jubileu
​• bonus za odporučenie kolegu
​• tretí dôchodkový pilier
​• zabezpečený pitný režim
​• firemné akcie
​• príjemné pracovné prostredie​

V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

​Ideálna kandidátka je
​• precízna
​• zodpovedná
​• spoľahlivá​

InterTechnic s.r.o. pôsobí 14 rokov na Slovensku v oblasti strojárskej výroby.
Trieskové obrábanie, brúsenie, lisovanie, zváranie a montáž. Vysoká kvalita. Odbornosť.
V tom sa vyznáme!
Nájdete u nás najmä zákazkovú výrobu (od jednotlivých komponentov, cez montážne podskupiny až po prípravky, nástroje či vypeňovacie formy), ako aj malo a stredne sériovú výrobu pre zákazníkov z rôznych výrobných odvetví.
Už to je viac ako 7 rokov, kedy sme rozšírili svoje pôsobenie aj o textilnú výrobu. V tejto oblasti je to najmä strihanie a šitie poťahov na kancelárske stoličky, čalúnenie sedákov a chrbtových opierok stoličiek.
Naďalej rastieme a zvyšujeme objem výroby.
Tešíme sa na Vás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4792644  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac