Hľadáme asistentku predaja pre INTERSPORT BORY MALL

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 450 EUR/mesiacZákladná mzda 850 € + Víkendové príplatky cca 140€ + bonusový systém z predaja. Možnosť rastu po zaučení. Mzda sa odvíja od zaškolenia, od bonusov za predaj. Možnosť pracovať krátky / dlhý týždeň. Prípadne skrátený úväzok 30/32 hod. (8hod. zmeny/10 hod. zmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme kolegyňu do nášho kolektívu
• Vystavovanie tovaru, preberanie tovaru, etiketovanie.
• Vizualizácia predajne - možnosť vlastnej fantázie v merchandisingu.
• Poradenstvo zákazníkom (dobré komunikačné schopnosti)
• Práca na pokladni.
• Podieľanie sa na skladbe tovaru (návrhy na objednávky,
zákaznícke objednávky... )

• Predajňa ponúkajúca svetové a exkluzívne značky
• Možnosť kariérneho rastu
• Ponúkame zaujímavý bonusový systém a prácu v peknom prostredí
• Zamestnanecké zľavy
• Polročné a koncoročné odmeny
• Preplácanie nadčasov
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Krátky/dlhý týždeň , prípadne skrátený úväzok 30/32 hod. (8hod. zmeny/10 hod. zmeny)
• Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPISY S FOTOGRAFIOU POSIELAJTE
na E-mail: jankozar@gmail.com
Pri zaslaní uveďte o aký úväzok mate záujem.

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, ktorý aspoň čiastočne spĺňajú požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

nie je nutná, ale vítana

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o šport a športový tovar
• Prax v obchode výhodou
• Radosť z komunikácie s ľuďmi
• Komunikácia aj v stresových situáciách
• Príjemné a ústretové vystupovanie, tímovosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Kozár
E-mail: poslať životopis
ID: 4840573  Dátum zverejnenia: 4.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac