Športový poradca, pokladník v INTERSPORT Prešov Sekčov

Miesto práce
Arm. gen. Svobodu, Prešov-Sekčov
Termín nástupu
asap
700 EUR/mesiac+prémie za predaj (záleží len na tebe koľko toho predáš a akú budeš mať výplatu), príplatky za víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poradenstvo pri predaji športového tovaru, práca na pokladni, pomoc pri inventúre, spolupráca z nákupným oddelením, príjem tovaru a jeho vystavenie na predajni, prestavba predajne pri sezónnom tovare

zamestnanecké zľavy, stravné lístky

ďakujeme za všetky ponuky ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov ktorý spĺňajú uvedené podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, ochota a chuť pracovať a vzdelávať sa v oblasti športových potrieb, časová flexibilita, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, práca cez víkendy, manuálna zručnosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4337174  Dátum zverejnenia: 30.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac