Hľadáme predavača - INTERSPORT Shop assistent - do predajne INTERSPORT vo Zvolene

Miesto práce
INTERSPORT Zvolen, Retail Park, Obchodná, Zvolen
Termín nástupu
01.10.2021, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného človeka so záujmom o šport.
Hlavnou náplňou práce bude:
- predaj športového tovaru
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- práce v servise
- práca na pokladni
- práca s tovarom (dokladanie, etiketovanie, aranžovanie)
- starostlivosť o predajňu

Pozícia je prioritne určená pre znevýhodnených uchádzačov o zamestnanie:
- občan mladší ako 26 rokov veku, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a od jej ukončenia nemal pravidelne platené zamestnanie,
- občan vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej 12 po sebe nasledujúcich mesiacov,
- občan, ktorý najmenej 12 po sebe nasledujúcich kalendárnych mesiacov pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie nemal pravidelne platené zamestnanie, (pravidelne platené zamestnanie je zamestnanie, ktoré trvalo najmenej šesť po sebe nasledujúcich mesiacov).

Po období 10 mesiacov bude zamestnanec pravdepodobne preradený na našu ďalšiu prevádzku Intersport Banská Bystrica.

Školenia a semináre v odbore
Karta Multisport - zamestnanecký benefit určený na aktívne trávenie voľného času
UP Benefia - využívaj odmeny od firmy podľa vlastného výberu a preferencií
Zamestnanecké zľavy na tovar v predajni
Firemné akcie

Pošli nám svoj motivačný list s uvedením hlavných dôvodov, prečo máš záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. K motivačnému listu prosím prilož aj životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách.
Zaškolenie prebehne priamo v predajni v Liptovskom Mikuláši.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax nie je potrebná, plnohodnotne Ťa zaškolíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny záujem o šport
- chuť na sebe ďalej pracovať a zlepšovať sa
- spoľahlivosť a zodpovednosť k pridelenej práci
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- tímovosť
- proaktívnosť
- skúsenosť s prácou v obchode je výhodou

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ilavská
E-mail: poslať životopis
ID: 4164574  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac