Key Account Executive Specialist - Trenčín

Intersnack Slovensko, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi a aktívne komunikuje so zverenými kľúčovými zákazníkmi v súlade s firemnou stratégiou (Tesco Implant)
- Zabezpečuje exekúciu promočných aktivít ako aj implementáciu noviniek
- Vyhodnocuje promočné aktivity a forecasty. Zabezpečuje nahrávanie dát do systémov vrátane analýz Tesco reportov
- Riešenie operatívnych problémov na zverených kľúčových zákazníkov vrátane správy dokumentácie, nahrávanie promočných akcií do interného systému.
- Aktívna podpora pri tvorbe FORECASTU pre Moderný a Tradičný trh
- Podpora Key Account Management oddelenia, spracovanie základných dát v Exceli (analýzy) a Power Pointe (prezentácie na Sales Meeting, a pod.), príprava stretnutí so zákazníkmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 EUR základná mzda, kvartálne bonusy

Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silnými značkami na trhu
Prácu na hlavný pracovný pomer
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť osobného i profesijného rastu
Samostatnú a zodpovednú pozíciu
Príjemné pracovné prostredie
Doplnkové dôchodkové sporenie
Teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

VŠ alebo SŠ
Skúseností na podobnej pozícii výhodou
Aktívny pro-zákaznícky prístup
Komunikatívnosť, zvedavosť
Plniť pracovné požiadavky komplexne, v stanovených termínoch a požadovanej kvalite
Analytické schopnosti
Prezentačné schopnosti - základy
Ochota učiť sa nové veci
Orientácia na výsledky
Proaktivita
Tímová spolupráca
Ochota cestovať (1x týždenne BA, storečky, mítingy)

Intersnack Slovensko, a.s. - obchodná spoločnosť
Spoločnosť Intersnack ponúka širokú škálu slaných snackov už od roku 1993. Medzi jej výrobky patria zemiakové lupienky a snacky, chrumky, slané pečivo a oriešky značky Bohemia, Slovakia, Chio, Canto, ale tiež deťmi obľúbený Pom-Bär. Materská spoločnosť Intersnack Group so sídlom v Düsseldorfe je popredným výrobcom drobných pochúťok po celej Európe, posobí v 25 krajinách, prevádzkuje 28 výrobných závodov a zamestnáva 8500 ľudí. Spoločnosť Intersnack kladie dôraz na najvyššie štandardy kvality od použitých surovín až po výsledný výrobok v atraktívnom obale. Výrobky spločnosti Intersnack sa predávajú vo viac ako 70 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nozdrkovce 1798
911 04 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Balažovjechová
E-mail: poslať životopis
ID: 3670444   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 EUR základná mzda, kvartálne bonusy