Sales Information Support - Trenčín (part time)

Intersnack Slovensko, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:

  • Úzka spolupráca so Sales tímom na príprave a spracovaní reportov a analýz pre obchodné oddelenie CZ/SK
  • Podpora a poskytovanie ad-hoc výstupov pre obchodné oddelenie SK
  • Pomoc pri rozširovaní funkcionalít informačných a reportovacích systémov
  • Predpokladaný rozsah práce 20 hodín týždenne (práca v kancelárii v kombinácii s home office)
  • Práca vhodná aj pre šikovného študenta

Požiadavky:

Predpokladmi sú veľmi dobrá znalosť práce s Excelom, záujem o informačné technológie, základná znalosť práce s databázami (programovanie, SQL). Tímový hráč, komunikatívny, orientácia na výsledky.

Ponúkame:

Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silnými značkami na trhu
Prácu na čiastočný úväzok
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť osobného i profesijného rastu
Samostatnú a zodpovednú pozíciu
Príjemné pracovné prostredie
Nástup možný ihneď

ID: 3134388  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.