Tréner/školiteľ pre vzdelávacie aktivity dealerskej siete ŠK

InterScreen, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strategický dodávateľ netechnického vzdelávania pre spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko hľadá spolupracovníka na pozíciu: tréner/školiteľ pre vzdelávacie aktivity dealerskej siete ŠKODA AUTO na Slovensku.

Všeobecné predpoklady:

· Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie

· Znalosť problematiky automotive (predaj nových, jazdených vozidiel, predaj finančných a poisťovacích produktov...)

· Praktická skúsenosť z predaja osobných vozidiel v autorizovanom dealerstve aspoň 2 roky – podmienka

· Skúsenosť z pôsobenia v predaji dealerstva ŠKODA AUTO – výhoda

· Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka – výhodou

· Vodičský preukaz skupiny B, pokročilá znalosť práce s MS Office

· Komunikačné zručnosti

· Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, vysoké nasadenie v práci

· Časté cestovanie po Slovenskej republike (aj viacdenné pracovné cesty)

· Elán, nadšenie a pozitívny prístup, otvorenosť

Pracovná náplň trénera:

· Vedenie interaktívnych školení, seminárov, prednášok, workshopov

· Príprava na certifikácie predajného personálu, výber nového personálu

· Prezentácie pred veľkými fórami, predstavovanie nových modelov ŠKODA, moderácie

· Vývoj a adaptácia školiacich a vzdelávacích projektov

· Špecializácia na oblasť predaja nových a jazdených vozidiel, zákazníckych procesov, zákazníckej spokojnosti, predajných a komunikačných zručností, základov ekonomiky, financovania, marketingu, ľudských zdrojov...

· Komunikácia a konzultácie s importérom ŠKODA AUTO Slovensko

· Tímová spolupráca s kolegami v dynamickom prostredí

· Cestovanie po Slovensku, časté školenia v školiacom stredisku ŠKODA v Nitre

Ponúkame:

· Atraktívnu prácu pre importéra ŠKODA AUTO Slovensko

· Home office, flexibilnú pracovnú dobu, kompletné technické vybavenie

· Služobné vozidlo ŠKODA aj na súkromné účely

· Možnosť kontinuálneho profesijného a osobného rastu

· Ďalšie benefity zodpovedajúce uvedenej pozícii

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite motivačný list a životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3469017  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 EUR/mesiac