Rušňovodič

INTERPORT SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Haniska pri Košiciach, Haniska
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+ 50 % variabilná zložka mzdy, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie hnacích vozidiel na železničnej vlečke.
• Kontrolovanie technického stavu hnacieho vozidla pred jazdou.
• Prepravovanie materiálu, tovaru a pod.
• Kontrolovanie predpísanej rýchlosti a ostatných faktorov ovplyvňujúcich bezpečnosť jazdy.
• Pristavovanie a odsun železničných vozňov na určené miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Držiteľ preukazu rušňovodiča - Pokročilý

Spoločnosť INTERPORT SERVIS s.r.o. ponúka komplexné logisticko - dopravné služby pri dovoze a vývoze Vašich produktov z EÚ a krajín tretieho sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4437269  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac