Copywriting - online marketingový špecialista

INTERPHARM Slovakia, a.s.

INTERPHARM Slovakia, a. s., Dvojkrížna, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiacodmeny a bonusy, 13.plat finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca pri tvorbe marketingových kampaní a online stratégií,
- príprava reklamných textov pre webové stránky, články na blogu, popisy k produktom, reklamné slogany, bannery, spracovanie obsahu kampaní
- realizácia kampaní na sociálnch sieťach (Facebook, Tiktok, Instagram, YouTube)
- analyzovanie výsledkov kampaní a reporting
- orientácia v Google Analytics
- základná znalosť a princípy SEO, PPC
- tvorba návrhov newslettrov
- analyzovanie správania návštevníkov a zákazníkov internetového obchodu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na marketingových aktivitách
- sledovanie najnovších trendov a formátov v online priestore

Možnosť profesionálneho rozvoja a rastu
Príspevok na DDS
Stabilné postavenie spoločnosti v prostredí zdravotníckeho sektora
Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

online marketingu

Počet rokov praxe

1

- požadujeme min. 1 ročné skúsenosti s content
marketingom, správou sociálnych sietí, alebo inej
oblasti online marketingu,
- strategické a kreatívne myslenie,
- skúsenosti s písaním textov na blog a
marketingové kampane.
- dobré organizačné schopnosti
- samostatnosť v riešení pridelených projektov ale
aj ochota spolupracovať
- zodpovednosť, samostatnosť a chuť sa učiť nové
veci

INTERPHARM Slovakia, a.s. je distribučná firma liečiv a farmaceutických surovín, zdravotníckeho materiálu, kozmetiky a malej zdravotníckej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4020603  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac