Reagujte bez životopisu

Reality špecialista

INTERPAS s. r. o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
asap
Od 1 000 EUR/mesiackonkrétne podmienky sa uchadzač dozvie na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš príjemný kolektív realitnej kancelárii a tímová práca je základom.
Po nábore nehnuteľnosti do ponuky Vám pomôžeme s celým predajom nehnuteľnosti.
Potrebné zmluvy (rezervačná, kúpna, vklad na kataster) Vám zabezpečí náš právnik.
V našej kancelárii máme profesionálneho fotografa, ktorý Vám zabezpečí katalógové fotografie, video prezentáciu spolu s dronovými zábermi, vizualizácie a Vy ich budete mať k dispozícii do 2 pracovných dní, a tak zvyšný čas môžete venovať Vašim klientom.
Náplňou práce bude:
- vyhľadať nové nehnuteľnosti
- komunikacia s klientmi oboch strán (predavajúci, kupujúci, prenajímateľ, nájomca)
- prezentácia klientom
- homestage

- 55 % z provízie, ktorá je dohodnutá pre realitnú kanceláriu je provízia makléra
- Provízia pri hypotekárnom úvere pre makléra
- Know-how v oblasti realít
- Profesionálne právne poradenstvo
- Vlastné vizitky s Vašou fotografiou
- Vlastný banner s Vašou fotografiou
- Bezplatné využitie dekoračných predmetov na homestaging (aranžovanie) nehnuteľnosti
- teambulding

Ak sa chcete stať úspešným a pracovať v našom tíme, tak neváhajte a zašlite nám Váš životopis s fotografiou na našu e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívneho
- slušného empatického s ľudským pristupom
- kreatívneho, chce sa učiť nové veci, nepozná slovo "nedá sa"
- plneho energie s pozitívnym prístupom

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá stále rastie, zakladajúc si na tímovej práci v príjemnom kolektíve. Ponúkame príležitosť skúseným obchodníkom ale aj začiatočníkom, ktorí sa chcú stať odborníkmi v oblasti realít.
Roky svojim klientom pomáhame plniť ich sny. Odvolávame sa na kvalitu našich služieb a našim cieľom je prinášať klientom komplexné finančné služby.

Spolu s tímom prinášame nový smer predaja nehnuteľností spojený s financiami.
ID: 4027944  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac