Reagujte bez životopisu

Baví Ťa svet financií? Pridaj sa k nám ako Obchodný reprezentant

INTERPAS s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 - 2 000 EUR/mesiacfixná odmena 800 EUR + atraktívny provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa svet financií a chceš sa zdokonaľovať sa vo svojich obchodných zručnostiach? Využí pracovnú príležitosť a podporu stabilnej spoločnosti.

• Identifikovanie vhodných príležitosti na trhu
• Aktívne (telefonicky i osobne) oslovovať súčasných zároveň aj potenciálnych klientov
• Komunikácia s existujúcou databázou klientov a tvoriť databázy
• Potenciálnych klientov
• Kreatívny návrh riešenia pre klienta
• Budovanie nadštandardných vzťahov s klientmi
• Dohadovanie obchodných prípadov na základe zverených kompetencií
• Reportovanie obchodných výsledkov obchodnému riaditeľovi
• Práca s interným systémom
• Bežná administratíva
• Aktívna podpora senior manažéra

• možnosť pracovať súbežne s aktuálnou prácou
• istota fixného príjmu
• atraktívny odmeňovací systém
• služobný mobil aj na súkromné účely
• po dohode s nadriadeným možnosť práce z domu (home office)
• sick day
• flexibilita pracovného času ( po dohode)
• kariérny rast a podpora pri budovaní svojej kariéry
• príjemný kolektív v príjemnom prostredí
• priestor na sebarealizáciu a iné zamestnanecké benefity
• školenia, vzdelávanie

Pozícia vhodná pre čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl, ako aj pre ľudí, ktorí sa radí vzdelávajú.

Vzhľadom na veľký záujem Vás budeme priebežne kontaktovať. Vhodní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.
V prípade, ak sme Vás nekontaktovali do 3 týždňov, prosím opätovne zašlite svoje CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v oblasti finančníctva, bankovníctva alebo v aktívnej obchodnej sfére minimálne 1 roky
• výhodou sú skúsenosti s vlastným podnikaním (riadenie teamu)
• možnosť kariérneho rastu
• samostatnosť, ambiciózny, flexibilný, otvorený novým výzvam
• komunikačné a prezentačné zručnosti na dobrej úrovni
• znalosť Anglického jazyka výhodou, nie podmienkou

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá stále rastie, zakladajúc si na tímovej práci v príjemnom kolektíve. Ponúkame príležitosť skúseným obchodníkom ale aj začiatočníkom, ktorí sa chcú stať odborníkmi v oblasti realít.
Roky svojim klientom pomáhame plniť ich sny. Odvolávame sa na kvalitu našich služieb a našim cieľom je prinášať klientom komplexné finančné služby.

Spolu s tímom prinášame nový smer predaja nehnuteľností spojený s financiami.
ID: 3476456  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac